Znajdziesz nas w Rdzawce

Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej, ale wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta. Zadzwoń do nas i zapytaj o ofertę!

Adres: Rdzawka 243, 34-700 Rabka-Zdrój
Telefon: 504 169 970
Mail: stolarczyk@pantofle-stolar.pl

Godziny otwarcia sklepu:
Pon-Pt: 08:00 – 20:00
Sb: 08 – 17:00
Możliwość odbioru towaru w innych godzinach po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

 

50 lat tradycji firmy Stolar

Nasza rodzinna firma Stolar od lat 70-tych specjalizuje się w produkcji pantofli, trepów oraz kapci. W trzecim pokoleniu naszej rodziny doskonali się sztuka wyrobu obuwia, dzięki czemu nasze wyroby cechują się najwyższą jakością. Zadowolenie klientów osiągamy dzięki sumiennej pracy naszych czeladników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn, które pozwala nam na produkcję obuwia zarówno estetycznego, jak i wygodnego w użytkowaniu. 

W ofercie naszej firmy znajduje się szeroka gama obuwia, która zaspokaja potrzeby najbardziej wymagającego klienta. Produkty Stolar charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale również estetyką wykonania, dzięki czemu są idealnym wyborem dla osób ceniących sobie komfort, ale i dbałość wykonania.

Aby sprostać wymaganiom klientów z całego kraju, prowadzimy sprzedaż wysyłkową, a także oferujemy dostawę bezpośrednio do klienta. Nasza firma stawia na indywidualne podejście do każdego z Was. Jeśli szukasz wyjątkowych pantofli, trepów lub kapci, to firma Stolar to idealne miejsce dla Ciebie!

Scroll to Top